Akademia Uśmiechu - Wilanów, Ks. Prymasa A. Hlonda 3 przedszkole i żłobek niepubliczne

Zapraszamy Państwa do zapisywania dzieci do naszej placówki - przyjmujemy dzieci od 1. do 6. roku życia.

Całą wiedzę i doświadczenie zdobywane przez prawie dwadzieścia lat wykorzystaliśmy do stworzenia nowej placówki  Akademii Uśmiechu w Wilanowie - bez żadnych kompromisów. Pomieszczenia zostały zaprojektowane do pełnienia funkcji edukacyjnych według sprawdzonych przez nas najlepszych rozwiązań.

Nasz budynek spełnia najwyższe standardy norm Unii Europejskich. Zdecydowanie wyróżnia się spośród niepublicznych placówek przedszkolnych w Wilanowie najwyższym standardem wykończenia i wyposażenia.

Mamy duże, przestronne salae edukacyjne, własną salą do zajęć ruchowo-muzyczno-baletowych, własną salą zabaw zbudowaną przez Kolorado, gabinetami specjalistycznymi (logopeda, psycholog, zajęcia muzyczne). Do przedszkola przylega własny, duży ogród - plac zabaw z własną toaletą.  Plac zabaw został zaprojektowany z podziałem na osobną przestrzeń dla dzieci młodszych i starszych.

Zapraszamy do zapisywania do naszej zerówki wszystkie sześciolatki. Nasza zerówka to miejsce, w którym w twórczym środowisku dzieci pod naszą opieką odkryją pasje oraz rozwiną swoje zdolności i talenty. Realizujemy program edukacyjny nastawiony na rozwinięcie kompetencji komunikacyjnych, samodzielności i przygotowanie do dalszej edukcji.

Akademia Uśmiechu - Wilanów

ul. Ks. Prymasa A. Hlonda 3

icon-tel.gif tel. 22 842 0 888

icon-mail.gif e-mail wilanow@przedszkola.pl

Od września przy przedszkolu będzie działała filia Niepublicznej Szkoły Muzycznej im. Augustyna Blocha.

Nauka w szkole muzycznej wszechstronnie rozwija, kształtując w dziecku wrażliwość, wyczucie piękna i harmonii, rozwijając zdolności manualne, myślenie abstrakcyjne i pamięć. Systematyczne obcowanie z wysoką kulturą wpływa na charakter i inteligencję, kreując jednostkę unikalną i wybitną.

Zobacz więcej www.bloch.edu.pl

Pokaż Akademia Uśmiechu - Wilanów na większej mapie