Akademia Uśmiechu - Bielany, ul. Przybyszewskiego 69

r_kontakt_baner.jpg

Jeśli szukasz miejsca, w którym Twoje dziecko będzie mogło radośnie się bawić, fantastycznie rozwijać i bezpiecznie spędzać czas w gronie rówieśników, dobrze trafiłeś! Takim właśnie miejscem jest Akademia Uśmiechu – żłobek i przedszkole na ul. Przybyszewskiego 69.

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Twojego dziecka!

Przedszkola Akademii Uśmiechu, jako jedyne w Warszawie, wyposażone są w wewnętrzne sale zabaw. Także na Bielanach na dzieci czeka nowoczesna, kolorowa konstrukcja, która umożliwia im aktywne spędzanie czasu, niezależnie od pogody.

biel_przybysz1.jpg

Sercem naszych konstrukcji jest duży basen wypełniony mnóstwem kolorowych piłeczek.
Basen obudowany jest torem przeszkód, zawierającym różnorodne elementy kształtujące prawidłowy rozwój fizyczny dzieci. Dla niejednego przedszkolaka ta właśnie sala jest największym „wabikiem”naszej placówki. Rodzicom daje pewność, że dziecko prawidłowo się rozwija i nigdy się nie nudzi. Bo w Akademii Uśmiechu w czasie deszczu dzieci się … bawią!

Placówka na ul. Przybyszewskiego to aż 500 m² powierzchni, zaaranżowanej w atrakcyjny i bezpieczny dla dzieci sposób. Przestronne, kolorowe sale zabaw, atestowane zabawki, dostosowane do wieku dzieci toalety i sanitariaty, wygodna szatnia – wszystko to sprawia, że dzieci czują się u nas swobodnie i mają przestrzeń na miarę rozpierającej ich energii!

biel_przybysz5-sala.jpg

Urządzenie i wyposażenie sal sprzyja odpoczynkowi, zabawie, ale także rozwojowi logicznego myślenia. Przestrzeń jest uporządkowana i podzielona na strefy edukacyjną, odpoczynku i strefę zabawy. Poszczególne strefy mają kąciki zainteresowań i aktywności, tzw. ośrodki zainteresowań – kącik relaksacji i marzeń sennych, kącik z książkami, majsterkowicza, kuchenny itp. Każda zabawka, książka i pomoc edukacyjna ma swoje określone, podpisane miejsce. Dziecko bez trudu odnajduje się w tej uporządkowanej przestrzeni. Doskonale wie, gdzie znajdują się jego ulubione zabawki i gdzie należy je odnieść po skończonej zabawie. Uporządkowana przestrzeń pomaga dzieciom nie tylko w rozwoju logicznego myślenia, ale także wzmacnia w nich poczucie bezpieczeństwa.

r_kontakt_085.jpg

Nasze łazienki przystosowaliśmy do potrzeb i możliwości dzieci w poszczególnych grupach wiekowych. Umywalki i toalety zamontowane są na wysokości odpowiedniej dla ich małych użytkowników. Schludne, duże, jasne wnętrza zachęcają do samodzielnego dbania o higienę. Łazienka dla grupy żłobkowej wyposażona jest dodatkowo w nocniczki i podstawki pod sedes, oraz brodzik, aby w razie potrzeby opiekun mógł należycie zadbać o czystość i komfort dziecka.

baby1111.jpg

Do naszego żłobka przyjmujemy dzieci, które w momencie zapisu mają ukończony rok życia. Naszym priorytetem w pracy z najmłodszymi jest stworzenie środowiska przyjaznego dla ich rozwoju, w którym będą czuły się bezpieczne. Wg tego założenia rekrutowaliśmy personel do pracy w grupach żłobkowych oraz przygotowaliśmy salę do zabawy i odpoczynku.

Przydatne informacje

Godziny pracy:
7.30 – 18.00, z możliwością przedłużenia pobytu dziecka do 19.00

Liczebność grup:
Grupa żłobkowa – maksymalnie 14 dzieci
Tuptusie (2-latki) – maksymalnie 16 dzieci
Kaczorki, Krasnale, Nutki (3-, 4-, 5-latki) – maksymalnie 18 dzieci

Kamera:

Dzięki możliwościom naszego systemu internetowego, rodzice mogą w każdej chwili, z dowolnego komputera podłączonego do sieci, zajrzeć do sali dzieci.

Akademia Uśmiechu - Bielany

ul. Przybyszewskiego 69